Bir SEO ajansına ihtiyacınız mı var?

O halde doğru adrestesiniz

Arama Motorlarında Yükselmenize Yardımcı Oluyoruz

SEO ("arama motoru optimizasyonu") uzmanı, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü iyileştirmek için eğitim almış bir kişidir. En iyi seo uygulamarı mız ile optimize edilmiş bir siteye giden yolda ilerlemeniz için yeterince bilgiye sahip uzman ekibimizle, sayfalarınızı denetleyerek ayrıntılı rapor hazırlıyoruz.

SEO için temasis ile çalışma kararı, bizim için sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır. Temasis.net'in sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO'cunun sitenize verebileceği zararlar hakkındada tam bilgiye sahip olacaksınız.

BECERİLER

  • Yazılım/MVC
  • SEO/SEM
  • Wordpress
  • Tasarım
  • Eticaret

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) işlemiyle internet kazancınızı arttırabilirsiniz

Kapsamlı Site Optimizasyonu.

Site Analizi

Sitenizin içeriğini veya yapısının arama motorları kriterlerine uygun olup olmadığı, kod hatalarının varlığı incelenerek size kapsamlı bir rapor sunulur.

Anahtar Kelime Analizi

Sizin için önemli olan kelimeleri anaiz ederek ne sıklıkla arandığını, aramalarda kaçıncı sayfalarda çıktığı vb. temel bilgiler sizinle paylaşılır.

Rakip Analizi

Anahtar kelimelerinizdeki rakiplerinizin kimler olduğu, aranızdaki seo mesafesinin ne olduğu, bir adım önde olmak için gerekli çalışmanın ne olduğu sizinle paylaşılır.

Ama en önemli faktör

Siteniz mobil uyumlumu?

Eğer cevabınız hayırsa analiz ve raporların bir önemi yok demek,
bunun için size öncelikle mobil uyumlu web tasarım sunuyoruz.

SEO ile ilgili Sıkça Sorulanlar

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Seo için Fiyatlandırma, site analizi, rakip analizi ve anahtar kelime analizinden sonra verilmekte.

Google nin Penguen, Mobil, Panda vs.. algoritmalarını göz önünde bulundurursak, Doğal seo yapan bizlerin bu soruya verebileceği cevap:

bir zaman belirlemek yanlıştır, anahtar kelimelerinizin zorluğuna, rakiplerinizle olan mesafenizin durumuna göre değişkenlik gösterebilir ilk sayfalarda çıkmanız. Google' nin dediği gibi "SEO sabır ve emek işidir!"

Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerin istenilen sayfalara gelmesiyle, çalışmamız dilerseniz sonlanmakta yada ikstikrar için devam edebilmekteyiz.

Hayır, Bize sadece Analitik bilgilerini vermeniz yeterli ama site analizinde kod taraflı hataların düzeltilmesi söz konusu olursa site panel bilgisi istenmekte.

Belirlenecek olan fiyata dahil olan hizmetler arasında ise evet.

Raporlamalar haftalık olarak hazırlanıp sunulmakta. Raporlarda; kelimelerdeki yükseliş ve düşüşler günlük haftalık olarak yer almakta böylece kolay bir takip sunulmakta.

Fiyat Teklifi İste

SEO fiyat teklifi almak için teklif iste butonuna tıklayarak bize talebinizi ilete bilirsiniz.

Teklif Formu

BAŞA DÖN