Kendine Uygun E-Ticaret Paketini Seç

2 Yıllık Paketlerde %10 İndirim Fırsatını Kaçırma!

E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Temasis Hazır e-ticaret paketleri, müşterilere sunduğunuz ürünlerin satışını yapmanızı sağlayan bir yazılım altyapısıdır. İhtiyacınıza göre paket özelliklerini karşılaştırarak hazır bir paket tercih edebilirsiniz.
E-ticaret sitesi fiyatları yıllık olarak ödenmektedir. Temasis'den satın aldığınız yada alacağınız paketler için yıllık lisans bedeli ödersiniz. Ödemelerinizi Temasis.net üzerinden kredi kartı ile taksitlendire bilirsiniz. 2 yada 3 yıllık ödemelerde komisyon oranlarından faydalanırsınız.
E-ticaret paket fiyatları paket özelliklerine göre, yukarıda e-ticaret paketleri karşılaştırma kısmında belirtilmiş ve hiç bir zaman süpriz bir ücretle karşılaşmazsınız. Hazır paketlerimizden birini seçip devam ettiğiniz sürede daha üst bir paket seçtiğinizde aradaki farkı ödeyerek devam edebilirsiniz.
E-Ticaret paketini satın aldıktan sonra yönetim panelinizde, Paytr, İyzico, Payu Ödeme sistemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Çalıştığınız başka bir ödeme aracı varsa entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.
E-ticaret paket seçimi yaparken ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir paket seçmelisiniz. Pazaryerlerinde ürünlerinizi satmak istiyorsanız mutlaka pazaryeri entegrasyonlarının olduğu paketlerden birini seçmelisiniz.
Teknik detaylara boğulmadan kolayca satışlarınızı yönetme imkanı verir. Bir e-ticaret sitesinde olması gereken modüllerle zamandan tasarruf ederek hızlıca eticarete başlama imkanı verir.
Kurulumu kendiniz bir kaç dk içerisinde yaparak tema sihirbazı ile markanıza uygun bir tasarım hazırlayıp, pazaryerleriyle anında entegre olabilirsiniz. Tek tıklamanızla binlerce ürününüzü beklemeden hızlı bir şekilde gönderebilir, aynı şekilde toplu fiyat ve stok güncellemelerini yapabilirsiniz. Döviz kuruna bağlı fiyat güncellemelerinizi otomatik yapabilir, siteniz ve tüm pazaryerlerinde güncelleyebilirsiniz. Siparişlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz. Stok, fiyat ve ürün bilgileri değiştiğinde tüm pazar yerlerine otomatik gönderilir.
Demo incelemek için, kredi kartı bilgisi gerekmeden, bize ihtiyaç duymadan temasis.net üzerinden dilediğiniz paketi seçerek anında kurulum yapıp demoyu inceleyebilirsiniz.
Demo hesabında yaptığınız düzenlemeler, lisansı satın aldıktan sonra korunur ve kullanımınıza sunulur. Böylece vakit kaybetmeden web sitenizi inşa etmeye devam edebilirsiniz.
Temasis kullanıcıları hiç bir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan sadece işine ve satışlarına odaklanır. Kolay kullanım paneli ile e-ticaret sitenizi ve pazaryerlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.
E-ticaret paketini satın aldıktan sonra her hangi bir kurulum ücreti ödemezsiniz. Kurulumu ister kendiniz, isterseniz bizlerde sizin için ücretsiz yapabiliriz.
E-ticaret paketinizi satın aldıktan sonra ilk yapmanız gereken alan adınızı girerek sisteme tanımlatmalısınız. Sonra alan adını (domain) aldığınız firmadan DNS değişikliğini, lara.ns.cloudflare.com ve clint.ns.cloudflare.com olarak yapmalarını istemelisiniz. Dilerseniz sizin için bu işlemi bizlerde yapabiliriz. Daha sonra panelinizde ürün işlemleri sekmesinden kategori ağacını oluşturmalı ve ürünlerinizi eklemeye başlamalısınız. Ürünlerinizi excel ile kolayca ve toplu olarak yükleyebilirsiniz. Sonraki adımda ödeme kuruluşlarından aldığınız API bilgilerini girmelisiniz. Bu işlemlerden sonra ise pazaryerlerinin verdiği API bilgilerini girmelisiniz. Daha sonra her bir pazaryeri için şablon ve kategori eşleştirmelerini yaparak ürünlerinizi pazaryerlerine göndermelisiniz.
Pazaryeri entegrasyonları seçtiğiniz pakete göre dahil olur. Paketler içerisinde kaç pazaryeri tanımlıysa o kadar pazaryerini kullanabilir ve ekstra bir ücret ödemezsiniz.
Pazaryeri entagrasyonları için öncelikle ilgili pazaryerlerine mağaza başvurusunda bulunulması gerekir. Daha sonra evrak yükleme bölümlerinden gerekli evraklarınızı sistemlerine yükleyerek onaylamalarını beklemeniz gerekir. Onay sonrasında API bilgileri talep ederek verilen api bilgilerini Temasis panelinizde ilgili pazaryeri sayfasından API bilgileri kısmına girmelisiniz. Bu adımdan sonrada ilk önce şablon oluşturup sonra kategori eşleştirmelerini yaparak ürünlerinizi aktarabilirsiniz.
Evet. Dilediğiniz zaman mevcut paketinizi aradaki farkı ödemek koşuluyla bir üst pakete yükselte bilirsiniz.
Temasis olarak bir tık ile basit bir şekilde site kurmayı size kolaylaştırdık buna rağmen kurulumda talep ettiğiniz takdirde, tüm operasyonel adımlarda her zaman size destek oluyoruz.
Mevcut firmanız üzerinden ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyip. satışa açabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz bu süreçte sizlere destek olmaktadırlar.
e-ticaret paketlerimize hosting ve SSL ücretleri dahildir . Alanadı ücreti dahil değildir. Kendi alan adınızı seçmiş olduğunuz paketi satın aldıktan sonra Temasis.net Üye panelinizden girerek sitenizi canlıya ala bilirsiniz. Kurumsal mail hizmeti ücrete mukabil yapılmaktadır. Mailleriniz asla spama düşmez!
Temasis, hosting altyapısında Dünya'da lider, hız ve performans konusunda en iyilerden biri olan Digitalocean ile çalışır ve kodlarını başka hosting kaynaklarında barındırmaya izin vermez.
Temasis sattığınız ürünlerden herhangi bir komisyon yada ödeme talep etmez.